Lazer Epilasyon

Buz Lazer Epilasyon
Alexandrite Lazer epilasyon
İğneli Lazer Epilasyon

Vücuttaki aşırı veya istenmeyen kıllar için geleneksel tedaviler sıkıcı ve zaman alıcıdır. İstenmeyen tüy problemi yaygın bir estetik problemdir. Lazer epilasyon, uzun vadeli sonuçlar için önde gelen işlem seçeneği haline geldi. Lazer epilasyon cihazlarımız fotonların çevre dokuyu korurken kıl folikülünü yok ettiği seçici fototermoliz prensibi ile çalışır. Talep arttıkça bu işlemlerin düzenlenmesinde de artış olmuştur. Lazer epilasyon risksiz değildir ve yan etkiler işleme bağlıdır. Olumsuz yan etkileri sıfıra indirmek için en önemli husus eğitimdir.

Yeterli eğitim işlemden sonuç almanın en önemli etkenidir. Lazer estetisyeninin kaydolması gereken düzenleyici kurumların yanı sıra zorunlu eğitim saatlerinin tamamlanması vardır. Akademik olarak eğitim veren, sektöre yeni estetisyenler kazandıran bir güzellik merkezi olarak estetisyenlerimiz kurumlara kayıtlı ve tamamlanması gereken eğitim saatlerini tamamlamıştır. Maksimum eğitim ve güvenlik standartlarını karşıladığından emin olmak için lazer estetisyenlerinin bir Bakım Kalite Komisyonuna kayıt olmasını gerektirir. Şu anda, Hacer Telli Güzellik Merkezinde düzenleyici kurallara uyarak, zorunlu saatlerini alıp belgelendirilmiş olan lazer epilasyon estestisyenlerimiz işlem yapmaktadır.

Danışanlarımızın lazer epilasyon hizmetini güvenle alabilmeleri için bir risk bulunmamaktadır. Kullandığımız cihazların etki mekanizmalarını, ilişki risklerini ve yan etkilerini bilerek işlem yapmaktayız. Kıl folikülü anatomisi ve fizyolojisi bilgisi, uygun hasta seçimi ve işlem öncesi hazırlık, lazer güvenliği ilkeleri, çeşitli lazer/ışık cihazlarına aşinalık ve lazer-doku etkileşimlerinin tam olarak anlaşılması, komplikasyonları ve yan etkileri en aza indirirken işlem etkinliğini optimize etmek için hayati önem taşır.

Cilt tiplerine göre lazer epilasyon işleminin uygulanması, kıl kökü yapısına göre danışana bilgi verilmesi ve daha koyu cilt tipleri için özel işlem yöntemleri dikkate alınmalı. Lazer epilasyon istenmeyen tüy işleminden tam verim almak isteniyorsa; Danışanın işlemden sonra dikkat etmesi gereken ve uyulması gereken kurallar vardır. Satın almış olduğu paketlerdeki seans zamanlarına zamanında gelmesi gerekmektedir. Düzenli işlem işin en önemli kısımlarındandır. Daha sonrasında verilen devam ürünlerinin kullanılması gerekmektedir. İşlemden sonra yapılmaması gereken şeylere dikkat etmesi almış olduğu hizmeti maksimum seviyeye çıkaracaktır. Güzellik merkezimiz işlemi tam ve doğru olarak yapmış olsa bile danışanın sonrasında ki sürece dikkat etmesi ancak ortak başarıyı getirecektir. Mardin lazer epilasyon arayan danışmanlarımız güzellik merkezimize web sitemizde bulunan iletişim numaraları veya google haritalardan ulaşabilirler.

Diğer Hizmetlerimiz

Open chat
WhatsApp
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Tek Tuşla Ara